Skip to main content

Náborový proces & otázky a odpovědi

Do Procter & Gamble hledáme ty nejlepší talenty, které by se k nám připojili, takže náborový proces je důkladný a účelný. Zajišťuje, že zaměstnáváme ty správné lidi a že plně rozumí tomu, kdo jsme, co děláme a co od nich očekáváme. Náš náborový proces je navržen tak, aby zajistil, že máme tu správnou kulturu vhodnou pro tu správný kariérní růst. 

Abychom zajistili, že každý, kdo má zájem připojit se k našemu týmu má stejnou příležitost, zajistili jsme, že náš proces je flexibilní a dostupný. Od přihlášky až po pohovor se náš tým přizpůsobí tvým potřebám a tomu, abys nám ukázal/a to nejlepší. Chceš-li se dozvědět více o P&G Disability Accommodation process, click here.

Náborový proces otázky&odpovědi

Náborový proces

Aplikace

Toto je první krok, kdy nám o sobě dáš vědět. Pošli nám svůj životopis. 

První kolo výběrového řízení - online testy

Po přihlášení budeš pozván/a na online test. Tyto testy měří schopnosti a dovednosti, které obecně nevyplývají z pohovorů a pomáhají určit tvůj potenciál úspěchu jako zaměstnance P&G. A co víc, za každého kandidáta, který dokončení hodnocení P&G daruje litr čisté vody prostřednictvím programu (Children's Safe Drinking Water). 

Pohovor

Pohovor je veden manažery nebo vedoucími výrobních i nevýrobních oddělení. Posuzuje se úroveň znalostí a jejich možného využití v roli technika výrobní linky. jedná se o panelový pohovor, to znamená, že vždy jsou u pohovoru minimálně 2 až 3 pohovorující, kteří sledují jaký je tvůj vztah k našim hodnotám. Je to příležitost dozvědět se o tobě maximum, ale na druhou stranu máš možnost i ty získat více informací o P&G Rakona a o náplni práce technika. 

Nabídkový dopis

Jako poslední se plánuje zdravotní prohlídka ve zdravotním centru Rakony. Pokud je vše v pořádku - Gratulujeme! Získáváš od nás oficiální nabídkový dopis, kde se dozvíš oddělení, kde budeš pracovat, směnnost a výši nástupní mzdy. 

Těšíme se, že tě budeme moci přivítat v P&G Rakona, kde budeš pracovat po boku vysoce talentovaných lidí, čelit novým výzvám a pomáhat P&G vítězit na trhu. 

Zpět

Otázky & odpovědi 

Jak dlouho trvá výběrové řízení?

To záleží případ od případu a velmi záleží na dostupnosti kandidáty, který musí nejdříve absolvovat testy. Výsledek se dozvíš maximálně do 5 dnů od ukončení testů. Pak se snažíme, aby pohovor byl naplánovaný maximálně do 2 týdnů.

Chtěl bych pracovat v P&G Rakona, ale mám výpovědní lhůtu. Mohu se i tak ucházet o zaměstnání? 

V P&G chceme nabírat ty nejlepší talenty. Proto, pokud projdeš výběrovým řízením, domluvíme se na termínu nástupu, který ti bude vyhovovat. 

Již jsem v minulosti aplikoval/a do P&G Rakona, prošel/a testy, ale neuspěl/a jsem při pohovoru. Mohu to zkusit znova?

Jsme vždy otevřeni přehodnotit předchozí kandidáty, avšak poté, co byli neúspěšní v jakékoli fázi procesu, žádáme naše kandidáty, aby počkali 12 měsíců, než bude jejich aplikace znovu zvážena. P uplynutí této doby, každý uchazeč, který se znovu přihlásí, projde procesem od začátku - systém vyhodnotí, jestli jsou hodnocení stále platná - pokud ano, můžeš být okamžitě pozván/a k pohovoru. Pokud uplynula doba delší než jeden rok, zopakuješ si i testy. 

Jaké příležitosti k rozvoji budu mít jako technik?

Najmeme tě na vstupní úroveň. Časem budeš mít možnost naučit se nové věci a prokázat tak rostoucí úroveň znalostí a dovedností v oblasti výrobního provozu, údržby a vedení lidí. Poskytneme ti možnost rozšířit znalosti v oblasti elektrotechniky, zajištění kvality, bezpečnosti a dalších znalostí v odborných oblastech. 

Zpět