Skip to main content

Proces rekrutacyjny

& Pytania

Do naszej fabryki P&G w Aleksandrowie szukamy najlepszych talentów, dlatego proces rekrutacyjny ma jasno sprecyzowane ramy i konkretny cel - pozyskanie utalentowanych osób, które wspólnie z nami będą tworzyć produkty zachwycające konsumentów na całym świecie!

Nasz proces rekrutacji gwarantuje nam zatrudnianie pracowników, którzy identyfikują się z naszą kulturą organizacyjną i chcą rozwijać się w naszej fabryce.

Każdy z naszych kandydatów ma równe możliwości, aby rozpocząć przygodę z P&G w Aleksandrowie. Proces rekrutacyjny jest dostępny dla każdego. Od momentu gdy zgłosisz swoją aplikację, do momentu rozmowy kwalifikacyjnej, nasz zespół dostosowuje się do Twoich potrzeb, abyś miał(a) możliwość najefektywniejszego udziału w naszym procesie. 

Aby zapewnić przejrzystość naszego procesu rekrutacyjnego, wyjaśniamy poniżej, jak on wygląda. 

Jeśli jesteś zainteresowany(a) pracą w fabryce kosmetyków P&G w Aleksandrowie wyślij nam swoje CV na adres:

rekrutacja.im@pg.com

z dopiskiem "Aleksandrów"

Proces rekrutacyjny Pytania

Proces rekrutacyjny

Hiring Process Step 1

Aplikacja

Proces aplikacyjny do firmy P&G ma na celu uzyskanie następujących informacji na temat kandydata i jego umiejętności:

  • Informacji kontaktowych
  • Informacji o wykształceniu
  • Informacji o doświadczeniu
  • CV kandydata
  • Oczekiwania finansowe

Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Hiring Process Step 3

Rozmowa kwalifikacyjna

Rozmowa odbywa się w formie zdalnej w formie panelu z dwoma rekruterami. W P&G stosujemy pytania behawioralne, aby lepiej Cię poznać. Co Cię motywuje? Co do tej pory udało Ci się osiągnąć? W tym celu będziemy zadawać pytania o wcześniejsze osiągnięcia lub o to, jak radziłaś/łeś sobie z określonymi sytuacjami w przeszłości.

Oprócz pytań behawioralnych, omówimy bardziej szczegółowo Twoje umiejętności.  Jest to również okazja do zagłębienia się w naszą kulturę, nasze wartości i niekończące się możliwości.

Jest to również szansa, abyś Ty dowiedział(a) się czegoś na nasz temat. Wierzymy, że dwukierunkowa komunikacja zaczyna się już pierwszego dnia, więc śmiało zadawaj pytania.

Hiring Process Step 4

Oferta pracy

Ostatnim etapem rekrutacji jest przedstawienie Ci oferty pracy w postaci listu intencyjnego.   Jeśli zaakceptujesz nasze warunki, otrzymasz skierowanie na badania wstępne. Po pozytywnym przejściu badań będziesz mogła/mógł  rozpocząć pracę w naszej firmie.  Zespół rekrutacyjny ustali z Tobą wszystkie szczegóły.

Nie możemy się doczekać, aż dołączysz do naszego zespołu! 

Wróć

Pytania

Jak długo trwa proces rekrutacyjny?

Każdy przypadek jest inny i zależy od dostępności kandydata. Dążymy do tego, by rozmowa kwalifikacyjna odbyła się w ciągu 1-2 tygodni od momentu wysłania CV przez kandydata.

Chciał(a)bym dołączyć do P&G, natomiast mam długi okres wypowiedzenia w obecnej firmie. Czy istnieje szansa, bym został(a) zatrudniony(a)?

W P&G dążymy do tego, by zatrudniać najlepsze talenty. To znaczy, że jeśli przejdziesz pozytywnie przez nasz proces rekrutacyjny, stworzymy dla Ciebie ofertę pracy oraz ustalimy dogodny termin rozpoczęcia pracy w naszej firmie.

Już wcześniej aplikowałe(a)m do P&G, zdałe(a)m testy, lecz nie powiodło mi się podczas rozmów kwalifikacyjnych. Czy mogę ponownie aplikować? 

Jesteśmy otwarci na kandydatów, którzy już wcześniej brali udział w naszym procesie rekrutacyjnym. W przypadku niepowodzenia w jednym z naszych etapów, prosimy o aplikowanie na nasze oferty po upływie 12 miesięcy od tegoż momentu. Po 12 miesiącach, każdy z kandydatów, który już wcześniej brał udział w naszej rekrutacji, ma szansę zacząć od początku.

Jakie możliwości rozwoju będę mieć jako technik produkcji w fabryce P&G w Aleksandrowie?

Jako technik produkcji w naszej fabryce będziesz mieć szansę rozwoju swoich umiejętności technicznych, cyfrowych czy zarządzania zespołem. Każda z ścieżek rozwoju jest indywidualnie ustalana z pracownikiem.

Wróć