Skip to main content

Otevřené pozice

Příležitosti

ROZVÍJEJ SE V PROCTER & GAMBLE RAKONA V RAKOVNÍKU

Jako technik ve výrobě budeš mít na starosti výrobní linku, která je velmi automatizovaným zařízením. Tvoje práce bude o tom starat se o ni, dohlížet na to co a jak dělá, sledovat efektivitu a kvalitu výrobků. Řešit servis a opravy.

Role Kariérní postup

Popis role technika

Jako technik ve výrobě budeš mít na starosti výrobní linku, která je velmi automatizovaným zařízením. Tvoje práce bude o tom starat se o ni, dohlížet na to co a jak dělá, sledovat efektivitu a kvalitu výrobků. Řešit servis a opravy a její pravidelnou údržbu. Hlídat kvalitu výrobků, nastavovat a seřizovat výrobní parametry. 

Technik

Operátor/Technik ve výrobě - zodpovědnost za provoz, opravy, údržbu a zlepšování výrobních procesů a zařízení, za účelem realizace výrobního plánu.

ZAUČENÍ
Po nástupu k sobě dostaneš mentora (zkušenějšího kolegu), který tě provede celým procesem zaučení, bude ti k ruce, pokud si nebudeš jistý a to po celou zkušební dobu. 

POŽADAVKY NA ROLI
Technické znalosti a dovednosti jsou výhodou. Práce na PC. Dodržování pracovních postupů. 

I'm responsible for reducing waste of materials and generating savings by reusing them.

LUIS

My results were recognized with a promotion to Team Leader - a leadership position within the plant.

MONICA

Zpět

Kariérní postup

Našim zaměstnancům chceme poskytnout příležitost se rozvíjen, a proto nabízíme širokou škálu perspektiv a poskytujeme správné nástroje, které jim pomohou vybudovat kariéru v Procter & Gamble Rakona.

Technik ve výrobě --> Operátor specialista --> Týmový vedoucí --> Horizontální vlastník zařízení

Zpět