Skip to main content

Kultura

Pracuj pro společnost, která se o tebe stará. Dělej práci, na které ti záleží.

Procter & Gamble usiluje o to, aby byl život lepší - nejen v rámci společnosti, ale po celém světě. Od prvního dne jsme se zavázali, že všichni budeme dělat to nejlepší - pro naše zaměstnance, pro lidi po celém světě. Jako součást týmu Procter & Gamble budeš i ty sdílet tento závazek.

Naši lidé Pracovní prostředí

Naši lidé

Každý den se snažíme, aby se naši zaměstnanci cítili oceňováni a byli schopni podávat špičkové výkony. Je to výhra, když každý do práce vnese své jedinečné já a když jeden druhého podporujeme využít talent, který máme.

EVERYBODY here wants you to win & I love it here!

CASEY

PLANT TECHNICIAN

My mom has been with the company for 37+ years; hopefully, one day I can say the same. EVERYBODY here wants you to win & I love it here!

P&G offers amazing opportunities for career growth unlike anywhere else.

LAUREN

RIGID SUPPLIER OPERATIONS LEADER

P&G offers amazing opportunities for career growth unlike anywhere else. In my 10 years at P&G, I have had direct impact on over 25 of our brands and have been able to transition to exciting new roles in manufacturing, supply planning, engineering, and R&D - all within the same company!

Příležitosti

Zpět

Pracovní prostředí

Naši zaměstnanci pracují v prostředí, kde změny dějí každý den. Je to rychle se měnící, náročné prostředí, které podporuje kreativitu, inspiruje k odhodlání a podporuje rozmanitost. Jsme hrdí na každého našeho zaměstnance a respektujeme jeho talent, obětavost a kvalifikovanou práci.

Pracovní kolektiv

Každý výrobní závod se skládá z talentovaných lidí, kteří se spojí, aby tvořili úspěšné týmy. Podpora komunikace a důvěry předcházejí všemu co děláme. Vznikají zde přátelské vztahy - trávíme spolu hodně času. Je tu velmi přátelská atmosféra.

Rozmanitost & Rovnost pohlaví

Rozmanitost, rovnost a začlenění jsou v Procter & Gamble jednou z hlavních priorit. Jsme odhodláni zajistit, aby každý zaměstnanec mohl při práci cítit pohodlně a nebát se při sdílení odvážných nápadů, které mají pozitivní dopad jak na výrobu tak na kariérní růst.

Akce pro zaměstnance

Vážíme si práce našich zaměstnanců a jako odměnu plánujeme několik akcí v průběhu roku, jako například Den s rodinou, Ples Rakony, Mikuláškou nadílku. 

Zpět