Skip to main content

Proces rekrutacyjny

& Pytania

Do naszej fabryki P&G Gillette w Łodzi szukamy najlepszych talentów, dlatego proces rekrtuacyjny jest jasno określony i ma konkretny cel, czyli pozyskanie właśnie tych talentów. Proces ten gwarantuje nam zatrudnianie pracowników, którzy identyfikują się z naszą kulturą organizacyjną oraz chcą rozwijać się w naszej fabryce.

Każdy z naszych kandydatów ma równe możliwości, aby rozpocząć przygodę z P&G Gillette. Proces rekrutacyjny jest dostępny dla każdego. Od momentu aplikacji do rozmów kwalifikacyjnych, nasz zespół dostosowuje się do Twoich potrzeb, abyś miał(a) możliwość najefektywniejszego udziału w naszym procesie. 

Aby zapewnić przejrzystość naszego procesu rekrutacyjnego, wyjaśniamy poniżej, jak on wygląda.

Jeśli jesteś zainteresowany(a) pracą w P&G Gillette w Łodzi wyślij nam swoje CV na adres:

rekrutacja.im@pg.com

Proces rekrutacyjny Pytania

Proces rekrutacyjny:

Hiring Process Step 1

Aplikacja

Proces aplikacyjny do firmy P&G ma na celu uzyskanie następujących informacji na temat kandydata i jego/jej umiejętności:

  • Informacji kontaktowych
  • Informacji o wykształceniu
  • Informacji o doświadczeniu
  • CV kandydata
  • Oczekiwania finansowe
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Proces rekrutacyjny:

Hiring Process Step 1

TEST ON-LINE

P&G stosuje testy on-line, aby sprawdzić te umiejętności, których zweryfikowanie nie jest możliwe podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Testy te mają kluczowe znaczenie, ponieważ pozwalają ocenić, czy kontynuowanie procesu rekrutacji jest korzystne dla obu stron. Test on-line składa się z dwóch części:

  • Test kompetencji społecznych
  • Test umiejętności technicznych

Hiring Process Step 3

Rozmowa kwalifikacyjna

Rozmowa odbywa się w formie zdalnej w formie panelu z dwoma rekruterami. W P&G stosujemy pytania behawioralne, aby lepiej Cię poznać. Co Cię motywuje? Co do tej pory udało Ci się osiągnąć? W tym celu będziemy zadawać pytania o wcześniejsze osiągnięcia lub o to, jak radziłaś/łeś sobie z określonymi sytuacjami w przeszłości.

Oprócz pytań behawioralnych, omówimy bardziej szczegółowo Twoje umiejętności.  Jest to również okazja do zagłębienia się w naszą kulturę, nasze wartości i niekończące się możliwości.

Jest to również szansa, abyś Ty dowiedział(a) się czegoś na nasz temat. Wierzymy, że dwukierunkowa komunikacja zaczyna się już pierwszego dnia, więc śmiało zadawaj pytania.

Hiring Process Step 4

Oferta pracy

Ostatnim etapem rekrutacji jest przedstawienie Ci oferty pracy w postaci listu intencyjnego.   Jeśli zaakceptujesz nasze warunki, otrzymasz skierowanie na badania wstępne. Po pozytywnym przejściu badań będziesz mógł/mogła rozpocząć pracę w naszej firmie. Zespół rekrutacyjny ustali z Tobą wszystkie szczegóły.

Nie możemy się doczekać, aż dołączysz do naszego zespołu! 

Wróć

Pytania

Jak długo trwa proces rekrutacyjny?

Każdy przypadek jest inny i zależy od dostepności kandydata. Dążymy do tego, by rozmowy kwalifikacyjne odbyły się w ciągu 1-2 tygodni od momentu wypełnienia testów przez kandydata.

Chciał(a)bym dołączyć do P&G, natomiast mam długi okres wypowiedzenia w obecnej firmie. Czy istnieje szansa, bym został(a) zatrudniony(a)?

W P&G dążymy do tego, by zatrudniać najlepsze talenty. To znaczy, że jeśli przejdziesz pozytywnie przez nasz proces rekrutacyjny, stworzymy dla Ciebie ofertę pracy oraz ustalimy dogodny termin rozpoczęcia pracy w naszej firmie.

Już wcześniej aplikowałe(a)m do P&G, zdałe(a)m testy, lecz nie powiodło mi się podczas rozmów kwalifikacyjnych. Czy mogę ponownie aplikować? 

Jesteśmy otwarci na kandydatów, którzy już wcześniej brali udział w naszym procesie rekrutacyjnym. W przypadku niepowodzenia w jednym z naszych etapów, prosimy o aplikowanie na nasze oferty po upływie 12 miesięcy od tegoż momentu. Po 12 miesiącach, każdy z kandydatów, który już wcześniej brał udział w naszej rekrutacji, ma szansę zacząć od początku.

Jakie możliwości rozwoju będę mieć jako technik produkcji w fabryce P&G Gillette?

Jako technik produkcji w naszej fabryce będziesz mieć szansę rozwoju swoich umiejętności w zakresie zarządzania zespołem czy nabywania wiedzy mechanicznej oraz elektronicznej. Każda z ścieżek rozwoju jest indywidualnie ustalana z pracownikiem.

Wróć

Profile Photo

not in mock up but should style P&G Gillette

not in mock up but should style rekrutacja

not in mock up but should style rekrutacja.im@pg.com

not in mock up but should stylenot in mock up Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.