Skip to main content

Benefity

i programy pracownicze:

Dostęp do benefitów

Pragniemy, by każdy z naszych Pracowników czuł się doceniony oraz wiedział, że jesteśmy dumni z tego, że wspólnie możemy działać zmieniając świat!

Nasza firma oferuje dostęp do szerokiego pakietu benefitów. Każde z dodatkowych świadczeń zostało opisane poniżej.

Benefity i programy pracownicze 

Nasz program benefitów zawiera nie tylko opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę sportową czy rozbudowany program emerytalny.

Poznaj wszystkie nasze benefity oraz programy pracownicze:

Opieka Medyczna Medicover

Opieka medyczna Medicover

Oferujemy różnorodne pakiety medyczne (m.in. pakiet dla pracownika, pakiet dla pracownika i jego/jej rodziny oraz pakiety stomatologiczne) w konkurencyjnych cenach, które umożliwiają dostęp do najwyższej jakości usług medycznych.

Usługi medyczne są realizowane w całym kraju przez CENTRA MEDYCZNE MEDICOVER dysponujące nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, laboratoryjnym i medycznym.

W ramach wykupionego pakietu oferujemy m.in. wizyty domowe, rehabilitacje w ramach programu „zdrowe plecy”, 24-godzinny Hot Line Medicover oraz medyczne konsultacje telefoniczne.

Ponadto w naszej fabryce mamy czynny 24h na dobę dział medyczny, który w każdej chwili jest w stanie udzielić pomocy naszym Pracownikom.

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie

Każdy Pracownik może zostać objęty ubezpieczeniem na życie, które gwarantuje ochronę życia i zdrowia oraz zabezpiecza bliskich w trudnych sytuacjach losowych.

Składka podstawowa opłacana jest przez fabrykę P&G Gillette. Suma ubezpieczenia podstawowego wynosi 12-krotność miesięcznego Twojego wynagrodzenia brutto.

Wariant podstawowy możesz rozszerzyć o dodatkowe ubezpieczenie, co skutkuje podniesieniem sumy ubezpieczenia. Możesz również wykupić dodatkowy pakiet na okoliczność innych wydarzeń np. narodziny dziecka.

W ramach ubezpieczenia możesz również ubezpieczyć swoje dzieci.

Karta Sportowa Multisport

Karta Sportowa Multisport

Karta MultiSport to karta dla Pracowników, którzy chcą korzystać z zajęć sportowych. Umożliwi Ci wejście do tysięcy siłowni, basenów i innych obiektów sportowych. Dzięki karcie możesz ćwiczyć do woli, ponosząc bardzo niewielkie koszty.

Koszt karty jest dofinansowywany w 50% przez Pracodawcę.

Możesz również dopisać do pakietu swoją osobę towarzyszącą lub dzieci.

Pracowniczy Program Emerytalny

Pracowniczy Program Emerytalny

Pracowniczy Program Emerytalny (PPE) to zorganizowana przez Pracodawcę forma oszczędzania na Twoje cele emerytalne.

Składki wpłacane w ramach tego programu inwestowane są w subfundusze inwestycyjne zarządzane przez naszego partnera: firmę Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU SA.

Fabryka P&G Gillette odprowadza i finansuje w całości składkę podstawową w wysokości 3,5% Twojego wynagrodzenia miesięcznego brutto.

Dla przykładu: Jeśli Twoja pensja to 5 000 PLN brutto to już w ciągu roku zgromadzisz 2 100 PLN na swoją emeryturę! Co oznacza, że przez okres 20 lat możesz uzbierać 42 000PLN!

STOLOWKA PRACOWNICZA

Stołówka Pracownicza

Będąc naszym Pracownikiem masz możliwość zakupienia i spożycia posiłku w trakcie pracy w nowoczesnej stołówce. W ofercie stołówki znajduje się szeroki wybór ciepłych posiłków od śniadań przez obiady po kolacje w tym dodatkowo dania fit czy dania wegetariańskie.

Każdy Pracownik otrzymuje miesięczne dofinansowanie do posiłków do kwoty 230 PLN.

Za dania możesz płacić swoim identyfikatorem pracowniczym – nie potrzebujesz mieć przy sobie gotówki!

Dla przykładu: Jeśli kupujesz obiad za 10 PLN, to w ramach dofinansowania zapłacisz za niego tylko 4 PLN.

Fundusz Socjalny

Fundusz Socjalny

Fabryka P&G Gillette oferuje świadczenia w ramach Funduszu Socjalnego.

Świadczenia socjalne przyznawane są w oparciu o kryterium socjalne. W ramach funduszu socjalnego możesz wnioskować o: dodatek wakacyjny, dofinansowanie wakacji dla dzieci, dodatek świąteczny oraz zapomogę losową.

DARMOWE I ANONIMOWE PORADY DLA PRACOWNIKOW

Darmowe i anonimowe porady dla Pracowników

Fabryka P&G Gillette oferuje program wsparcia Pracowników. Program ten służy Tobie i Twojej rodzinie specjalistycznym poradnictwem i wsparciem - od codziennych trosk do poważnych problemów zdrowotnych:

wsparcie emocjonalne i psychologiczne

wsparcie w kwestiach zawodowych

porady prawne, rodzinne i finansowe

Program wsparcia Pracowników jest nielimitowany, całkowicie poufny oraz darmowy.

Międzynarodowy Plan Własności Akcji

Międzynarodowy Plan Własności Akcji

Fabryka P&G Gillette daje Pracownikom możliwość inwestycji poprzez zakup akcji P&G na giełdzie w Nowym Jorku. Program obsługiwany jest przez Pracodawcę.

Możesz zadeklarować inwestycje od 1 – 5 % swojej pensji miesięcznej brutto. Do każdego zainwestowanego przez Ciebie procentu firma dopłaca dodatkowo 50%.

A zaoszczędzone w tym programie pieniądze możesz w każdej chwili spieniężyć.

Dla przykładu: Jeśli Twoja miesięczna inwestycja to 100 PLN, firma dołoży do tej kwoty kolejne 50 PLN i za kwotę 150 PLN i zakupi w Twoim imieniu akcje P&G.

Program Stypendialny

Program Stypendialny

Każdy Pracownik (bez względu na rodzaj posiadanej umowy o pracę) uprawniony jest do ubiegania się o stypendium dla dziecka: własnego, przysposobionego lub pozostającego pod stałą opieką do 26 roku życia.

Wartości stypendium: 1 300 – 2 300 PLN.

Sklepik Firmowy

Sklepik Firmowy

Fabryka P&G Gillette umożliwi Ci skorzystanie ze sklepiku pracowniczego na terenie firmy oraz z elektronicznej wyprzedaży. Produkty P&G (np. proszki do prania Vizir, Ariel, pasty do zębów Blend-a-med, szampony Pantene czy Head&Shoulders, podpaski i tampony Always, Tampax, Naturella czy pieluchy Pampers) można zakupić w preferencyjnych cenach i odebrać na miejscu w fabryce bez dodatkowych opłat.

Program Jubileuszowy

Program Jubileuszowy

Celem programu jest wyrażenie uznania wobec Pracowników i podziękowanie im za wieloletnią współpracę poprzez świętowanie jubileuszu pracy zawodowej.

Z okazji 5cio, 10cia (..) oraz z okazji przejścia na emeryturę Pracownik ma możliwość wyboru nagrody w postaci bonów zakupowych lub produktu z katalogu nagród.

Program Poleceń Pracowniczych

Program Poleceń Pracowniczych

Pracownicy polecający kandydatów do pracy, mogą otrzymać nagrodę w wysokości 800 PLN lub 2 400 PLN za polecenie kandydata/kandydatki, który/-a wystarczy, że podpisze z nami umowę o pracę.

Bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikacje Pracownika

Bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikacje Pracownika

Fabryka P&G Gillette kładzie szczególny nacisk na rozwijanie umiejętności swoich Pracowników. Dlatego Pracownicy mają możliwość uczestnictwa w darmowych szkoleniach, które wynikają z potrzeby biznesowej.

Wsparcie bezpieczeństwa Pracowników w czasach COVIDU

Wsparcie bezpieczeństwa Pracowników w czasach COVIDU

Priorytetem Fabryki P&G Gillette jest zapewnienie zdrowych i bezpiecznych warunków pracy. Dlatego firma na bieżąco reaguje, aby chronić zdrowie wszystkich osób na terenie zakładu.

Wróć

 Testimonial

P&G Gillette oferuje szeroki pakiet możliwości rozwoju, co bardzo tutaj cenię.

ASIA