Skip to main content
Zobacz Oferty Pracy

O nas

Jedyna w Polsce fabryka kosmetyków P&G

Procter & Gamble to największa na świecie firma produkująca towary konsumpcyjne, prowadząca działalność w 80 krajach. W swoim portfolio mamy takie marki jak Old Spice, Olay, Secret, Gillette, Always, Head&Shoulders czy Pampers. W województwie łódzkim znajdują się dwie nowoczesne fabryki P&G: fabryka kosmetyków w Aleksandrowie Łódzkim, oraz największa na świecie fabryka maszynek do golenia w Łodzi.

Fabryka w Aleksandrowie Łódzkim jest jedyną w Polsce fabryką P&G produkującą kosmetyki do pielęgnacji skóry zarówno męskiej, jak i damskiej, antyperspiranty, dezodoranty, a także dezynfekujące mydła w płynie. W swoim portfolio aleksandrowska fabryka ma znane na całym świecie marki Old Spice, Olay, Gillette, Secret, Safeguard.

Fabryka w Aleksandrowie znajduje się na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, a jej budowę ukończono w 2009 roku.

Łączna powierzchnia fabryki to około 14,5 tys. m2. Fabryka została zbudowana w oparciu o nowoczesne rozwiązania, z dbałością o środowisko naturalne. Posiada m.in. własną biologiczną oczyszczalnię ścieków czy zbiornik retencyjny do kontroli wody deszczowej. 

Każdego miesiąca z fabryki wyjeżdża około 2000 palet z produktem gotowym, które trafiają na ponad 50 rynków. 

Fabryka kosmetyków P&G, 11 Listopada 103a, Aleksandrów Łódzki 95-070, Polska&nbsp

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Rozpoczęcie kariery w fabryce w Aleksandrowie Łódzkim zapewni Ci możliwość rozwoju umiejętności na ścieżce technicznej. Gwarantujemy pracę w przyjemnej atmosferze, w niewielkich, zgranych zespołach, gdzie będziesz mieć szansę doskonalenia swoich kompetencji technicznych, cyfrowych oraz tych związanych z pracą w grupie. Już pierwszego dnia w naszej firmie będziesz mieć realny wpływ na nasz biznes, wytwarzając produkty zachwycające konsumentów na całym świecie!

W fabryce w Aleksandrowie inwestujemy w rozwój naszych pracowników. Chętnie dzielimy się wiedzą, dlatego nasi nowozatrudnieni pracownicy uczą się od doświadczonych kolegów. Na podstawie umiejętności, które zdobywają każdego dnia, regularnie rewidujemy ich wynagrodzenia.

Nasze produkty

Fabryka w Aleksandrowie produkuje produkty do pielęgnacji skóry, zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet, marek Olay, Gillette, King Camp Gillette. Ponadto antyperspiraty i dezodoranty Old Spice i Secret, a także dezynfekujące mydła w płynie marki Safeguard.

Nasze produkty  |  Współpraca w fabryce

Kultura

Fabryka w Aleksandrowie od początku swojego istnienia dba o bycie „dobrym sąsiadem”, który wspiera lokalne społeczności. Nasi pracownicy chętnie i często angażują się w akcje charytatywne o charakterze sportowym, w zbiórki produktowe, wsparcie dla osób potrzebujących.

Słyniemy z etycznego sposobu postępowania oraz odpowiedzialnego zarządzania. Wspieramy słuszne cele i zawsze działamy na rzecz naszych konsumentów oraz pracowników. Nasi pracownicy są traktowani z szacunkiem, jak również sami darzą szacunkiem swoich kolegów, koleżanki, partnerów biznesowych, klientów i konsumentów.

 W Aleksandrowie dbamy o rozwój naszych pracowników, zarówno pod kątem umiejętności technicznych, jak i cyfrowych. Nasi pracownicy pracują nad usprawnianiem procesów w obszarze swojego miejsca pracy, tworzą nowoczesne rozwiązania cyfrowe, eliminują straty, a przede wszystkim tworzą produkty, które zachwycają klientów i konsumentów na całym świecie.

Nasz Cel, Wartości i Zasady | Zaangażowanie

Benefity

W P&G w Aleksandrowie oferujemy bogaty pakiet benefitów. Nasi pracownicy mogą wybrać te benefity, które ich interesują. Oferujemy między innymi prywatną opiekę medyczną LuxMed, dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej, kartę sportową Multisport, ubezpieczenie Uniqua, dodatkowy urlop ojcowski oraz wiele, wiele innych.

Benefity

Zostań częścią naszego zespołu

Jako technik produkcji/pracownik produkcji będziesz pracować w zespole odpowiedzialnym za utrzymanie ciągłości produkcji, utrzymanie wysokiego poziomu jakości naszych produktów, dostarczanie wyników operacyjnych.

Kto może dołączyć do naszego zespołu na stanowisko technika/pracownika produkcji?

Na stanowisko technika rekrutujemy osoby, które:

- ukończyły 18 lat,

- posiadają wykształcenie średnie techniczne LUB wykształcenie zawodowe/ogólne,

- posiadają wcześniejsze doświadczenie przy pracy na produkcji (mile widziane).

- mówią komunikatywnie w języku polskim

Nasi pracownicy pracują w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku (bądź od niedzieli wieczór do czwartku wieczór). Grafik pracy jest ustalany z góry na cały rok kalendarzowy, więc pracownik wie, jak wygląda sytuacja na nadchodzące miesiące.

Oferty pracy

Wróć

Nasze produkty

Fabryka w Aleksandrowie Łódzkim jest jedyną w Polsce fabryką P&G produkującą kosmetyki do pielęgnacji skóry zarówno męskiej, jak i damskiej, antyperspiranty, dezodoranty, a także antybakteryjne mydła w płynie. 

Kremy Olay

Fabryka w Aleksandrowie zajmuje się produkcją kremów znanej, globalnej marki Olay. Produkujemy je w wielu różnych wariantach, zarówno pod kątem opakowań, jak i pojemności.

Antyperspiranty, dezodoranty Old Spice i Secret

Mydła antybakteryjne w płynie Safeguard

Produkty do golenia i pielęgnacji skóry Gillette

Produkty spersonalizowane


Wróć

Współpraca w fabryce

Nasi technicy, inżynierowe oraz menadżerowie pracują razem nad tworzeniem nowych rozwiązań technologicznych, które pozwalają nam produkować najlepszej jakości produkty, które trafiają do naszych konsumentów.

Innowacyjna technologia

W P&G innowacja to nie tylko sprawianie, aby nasze produkty były najlepsze, ale także polepszanie życia naszych konsumentów. Myśląc w sposób innowacyjny, możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom oraz przyczynić się do rozwoju na świecie.

Zachęcamy naszych pracowników do współpracy w ramach wielofunkcyjnych, różnorodnych zespołów. Wierzymy, że takie podejście sprawia, że rodzą się najlepsze koncepcje, które mają realny wpływ na lepsze jutro.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to nasz priorytet - wszystko co robimy, ma sens tylko wtedy, gdy nikomu nie dzieje się krzywda. W fabryce w Aleksandrowie stosujemy się do konkretnych procedur, narzędzi oraz strategii, które pomagają zagwarantować bezpieczne miejsce pracy.

Kultura

Fabryka w Aleksandrowie od początku swojego istnienia dba o bycie „dobrym sąsiadem”, który wspiera lokalne społeczności. Nasi pracownicy chętnie i często angażują się w akcje charytatywne o charakterze sportowym, w zbiórki produktowe, wsparcie dla osób potrzebujących.

Słyniemy z etycznego sposobu postępowania oraz odpowiedzialnego zarządzania. Wspieramy słuszne cele i zawsze działamy na rzecz naszych konsumentów oraz pracowników. Nasi pracownicy są traktowani z szacunkiem, jak również sami darzą szacunkiem swoich kolegów, koleżanki, partnerów biznesowych, klientów i konsumentów.

 W Aleksandrowie dbamy o rozwój naszych pracowników, zarówno pod kątem umiejętności technicznych, jak i cyfrowych. Nasi pracownicy pracują nad usprawnianiem procesów w obszarze swojego miejsca pracy, tworzą nowoczesne rozwiązania cyfrowe, eliminują straty.

Wróć