Skip to main content

Процес найму & FAQ

Ми шукаємо найкращі таланти, тому наш процес найму є ретельним і цілеспрямованим. Такий процес гарантує, що ми набираємо потрібних людей і те, що ви повністю розумієте, хто ми, що ми робимо та чого ми очікуємо від вас. Наш процес розроблено таким чином, щоб забезпечити бачення цінностей і культури у компанії, які ви теж поділяєте, а також, щоб сприяти розвитку вашої бажаної кар’єри.

Процес наймуПоширені питання

Процес Найму

Hiring Process Step 1

Подання резюме

Це перший крок у процесі, який дає вам можливість розповісти нам про себе, набуті знання і навички, та свій минулий досвід.

Hiring Process Step 2

Тестування

Після того, як ви подасте резюме на обрану вакансію, вам буде запропоновано пройти щонайбільше два онлайн-тестування. Вони вимірюють навички та здібності, пов’язані з посадою технічного спеціаліста на заводі, і допомагають визначити ваш потенціал успіху як працівника P&G.  Після завершення першого тесту, на наступний день перевірте свою електронну скриньку, щоб дізнатися, який наступний крок. Результати оцінювання будуть дійсними протягом 12 місяців.

Hiring Process Step 3

Співбесіда

Ми використовуємо різні методи та стилі співесід, включно з ситуативними і технічними  інтерв’ю, щоб ретельно оцінити ваші навички, рівень досвіду та відповідність ролі. Ми також прагнемо зрозуміти, наскільки ваші цінності співпадають з нашою культурою. Під час співбесіди ви дізнаєтесь більше про P&G та отримаєте відповіді на запитання. Протягом тижня після співбесіди ми надамо зворотній зв’язок щодо результатів.

Hiring Process Step 4

Пропозиція роботи

Вітаємо! Ви саме той кандидат, якого ми шукали. З нетерпінням чекаємо на ваш перший день у P&G, де ви працюватимете та розвиватиметеся разом із надзвичайно талановитими людьми, будете знаходити рішення для нових та захоплюючих викликів, та допомагатимете P&G залишатися лідером на ринку.

Вгору

ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ

Скільки часу триває процес відбору?

Якщо вказані в  вашому резюме дані відповідають вимогам вакансії, після подачі протягом 2-3 днів ви отримаєте запрошення на тестування. Після його проходження протягом 2-3 днів надійдуть результати. У разі успішного проходження тестування,  ви отримаєте запрошення на співбесіду протягом тижня.

Як підготуватись до проходження тестування?

Тестування є обов’язковим етапом відбору і триватиме 30-40 хв. Воно вимагає постійної концентрації, тому ми рекомендуємо проходити його у середовищі, де ніщо не буде вас відволікати та буде хороший інтернет зв'язок.

Якщо я подавався(лася) раніше, але не пройшов(ла) тестування, чи можна подаватись знову?

Результати тестування зберігаються протягом 12 місяців. Тому наступний раз ви зможете пройти тестування лише через рік після першої спроби.

Що робити якщо я так і не отримав(ла) результатів тестування після вказаного терміну очікування?

В такому випадку зв'яжіться з особою, чий контакт вказаний у вакансії або внизу цієї сторінки. Вона допоможе визначити причину відсутності результатів.
Серед основних причин можуть бути:
- відсутність вашого підтвердження на обробку персональних даних;
- завершення лише одного з двох етапів тестування;
- продовження проходження тестування через тривалий період (2-5 днів) після його початку;
- повторне проходження тестування протягом року після першої спроби;
- системні збої.

Вгору

Виникли питання? Зв'яжить з нами

Yuliia Dovbysh Yuliia Dovbysh

Фахівець відділу управління персоналом Фахівець відділу управління персоналом

dovbysh.j@pg.com dovbysh.j@pg.com

380504618574 380504618574

Ми шукаємо

Наразі немає відкритих вакансій у Борисполі, але ви можете розглянути можливості у інших країнах