Skip to main content

Культура

Стань частиною команди, яка тебе цінує

Нам важливо задовольняти усі потреби наших споживачів і при цьому залишатися однією з найбільш соціально відповідальних компаній світу. Прозорість процесів, повага до прав людини та відповідальне ставлення до ресурсів – те, що допомагає нашим брендам, співробітникам та підрозділам втілювати зміни і разом покращувати життя споживачів.

Люди Робоче середовище

Люди

Щодня ми намагаємось зробити все, аби наші працівники відчували, що їх цінують, приймають такими, як вони є, та допомагають розкрити потенціал. Саме тому ми підтримуємо культуру відкритості, заохочуємо ділитись своїми ідеями та винагороджуємо слідування нашим цінностям і принципам.


P&G пропонує дивовижні можливості для кар’єрного зростання, в порівнянні з іншими роботодавцями.

МАРІЯ

P&G пропонує дивовижні можливості для кар’єрного зростання, в порівнянні з іншими роботодавцями. За 10 років роботи в P&G я мала безпосередній вплив на понад 25 наших брендів і змогла перейти на нові захоплюючі посади у виробництві, логістиці, розробці та науково-дослідних роботах – усе це перебуваючи в тій самій компанії!

Переглянути можливості

Вгору

Робоче середовище

Наша команда щодня працює над цікавими проектами, намагаючись вдосконалюватись з кожним разом. Ми разом ідемо до наших цілей та святкуємо спільні перемоги.

Cпільнота працівників

Наш завод складається з багатьох талановитих особистостей та професіоналів своєї справи, що формують високоефективні команди, які досягають високих виробничих цілей. Підтримка, ефективна комунікація та довіра проявляються у всьому, що ми робимо. Для нас завод схожий на другий дім, а наш колектив - на ще одну дружню сім'ю.

Різноманітність і Гендерна рівність

Так само, як ми створюємо продукцію для кожного, ми намагаємось залучати різних людей до нашої команди. Ми прагнемо, аби кожен міг розкрити свій потенціал і водночас бути собою на роботі.

Доступність

Ми прагнемо, аби люди з обмеженими можливостями мали усе необхідне для комфортної роботи в компанії. Також глобально ми працюємо над тим, щоб зробити наші офіси ще більш доступними, а також залучаємо працівників ділитись їх думками та пропозиціями.

Події для співробітників

Спільнота Бориспільського заводу щорічно проводить низку заходів для працівників і їх сімей, зокрема чемпіонат з риболовлі, день сім'ї, екскурсії, а також різдвяні святкування для дітей.

Підтримка локальної спільноти

Для нас важливо допомагати громаді, в якій ми працюємо, коли вона цього потребує. Тому на постійній основі ми надаємо продукцію та засоби індивідуального захисту громадським установам, а також організовуємо благодійні заходи за участю працівників.

Вгору