Skip to main content
Переглянути відкриті вакансії

Про нас

Приєднуйся до команди професіоналів

Ми шукаємо відповідальних та цілеспрямованих працівників, які прагнуть постійно розвиватись та будувати довгострокову кар'єру в міжнародній компанії. З нами Ви щодня працюватимете з світовими брендами, найтехнологічнішим обладнанням, високими стандартами якості та охорони праці.

Чому варто приєднатися до нас Робота техніком Бренди та Продукти Наш Завод

м. Бориспіль, вул. Завокзальна 2 | Надається корпоративне транспортування автобусом з Києва та по Борисполю

Чому варто приєднатися до нас

Робота в P&G це про стабільність та турботу про працівників. Ми забезпечуємо найвищий рівень безпеки та комфорту праці, гідну оплату праці, що постійно зростає, постійне навчання та широкий пакет соціальних пільг.

Стабільність та безпека

Компанія працює в Борисполі з 1997 року і протягом усього часу ми надаємо стабільні робочі місця незважаючи на виклики криз, пандемії чи війни. Ми дотримуємось міжнародних стандартів безпеки та створюємо максимально комфортні умови праці. Усі працівники забезпечуються засобами індивідуального захисту, робочим одягом та взуттям. Також компанія відповідально ставиться до повітряних тривог, зупиняючи виробництво та забезпечуючи комфортним укриттям.

Корпоративне навчання | Кар'єрний розвиток

Кар'єрне зростання

Наша філософія - ріст зсередини. Саме тому ми зацікавлені в розвитку та навчанні кожного, аби допомагати досягати нових вершин. Для цього у нас діє чітка та прозора система кар'єрного зростання, відома кожному працівнику.

Бренди та Продукти | Завод

Соціальний Пакет

Ми надаємо 30 днів відпустки, покриваємо харчування в столовій та витрати на каву в межах ліміту, надаємо страхування здоров'я за віп пакетом, доступ до спортзалу, заняття з фітнес та йога тренерами, масажний кабінет та корпоративне транспортування.

Програма соціальних пільг  |  Завод пропонує

Культура

Для нас надзвичайно важливі наші цінності та принципи. Ми поважаємо усіх колег, цінуємо майстерність та хазяйське ставлення і досягаємо високих результатів, як одна команда, підтримуючи один одного.

Люди  |  Робоче середовище

Вгору

Робота техніком на лінії

Робота техніка полягає у забезпеченні безперервної роботи лінії та виготовленні якісної продукції. Для цього техніки проводять налаштування лінії, завантажують лінію матеріалами, перевіряють якість продукції та здійснюють оперативний ремонт у разі необхідності.


Бути залученою у створення продуктів P&G: безпечних, надійних і виняткових за якістю, – це неймовірне відчуття.

MАРІЯ

Що необхідно, щоб приєднатися до нашої команди?

Основною вимогою є наявність технічної освіти (середньої або вищої) або технічного досвіду роботи (не обов'язково на виробництві) чи використання техічних навичок в побуті для власних потреб. Навички механіки або електрики будуть перевагою, однак ми готові всьому навчити.

Завод працює за змінним графіком: день, ніч, 2 дні вдома. Зміна триває 12 годин з 7:00 до 19:00 - денна, та з 19:00 до 7:00 - нічна.

Переглянути можливості працевлаштування

Вгору

Бренди та Продукти

Бориспільський завод створює товари жіночої гігєни, а саме гігієнічні прокладки таких брендів як Always®, Naturella®, Discreet®, Evax®.

Always та Naturella

Always та Naturella дозволяють споживачкам залишатися захищеними та впевненими навіть під час менструації. Тож кожного дня наші колеги працюють, аби мільйони жінок по всьому світу відчували себе краще та могли насолоджуватись комфортом та досягати власних цілей, незважаючи ні на що.

Discreet

Discreet це щоденні прокладки завтовшки менше ніж 1 мм, завдяки чому їх майже не помітно. Вони повторюють рухи тіла протягом дня, забезпечуючи комфорт для кожної жінки.

Вгору

Наш Завод

Бориспільський завод - це місце, де поєднуються сучасні розробки та високотехнологічне устаткування з неймовірною командою технічних експертів та інженерів, що разом створюють найкращі продукти.

Інновації 

Інновації - запорука успіху компанії. Починаючи з 1997 р. P&G інвестувала більше 100 млн доларів в модернізацію заводу. Кожна виробнича лінія комп'ютиризована, має датчики, інтерактивні панелі тощо, що роблять роботу ще більш комфортною та фізично менш навантаженою.

Безпека - пріоритет №1

Ми керуємось найвищими стандартами захисту наших працівників, надаємо усі необхідні засоби захисту та постійно стежимо, аби попередити потенційно небезпечні ситуації. Ми розвиваємо відповідальність до питань безпеки у наших працівниках та винагороджуємо це.

Вгору

Місцезнаходження заводу на карті Місцезнаходження заводу на карті

  • Завод Проктер енд Гембл в Борисполі, вул. Завокзальна 2

    Бориспіль, Проктер енд Гембл