Skip to main content

Zobacz oferty pracy

Divider

Możliwości

Rozwijaj się w P&G Gillette w Łodzi

W P&G cenimy różnorodność i dajemy wszystkim równe szanse. Wierzymy, że osoba z potencjałem może nauczyć się wszystkiego. W naszych pracownikach cenimy to, że chcą oni się rozwijać, są chętni do współpracy z innymi, a rozwiązywanie problemów nie stanowi dla nich kłopotu. Dla kandydatów na stanowisko technika na produkcji oferujemy indywidualną ścieżkę kariery z możliwością rozwoju w różnych kierunkach, np. mechanicznym, elektronicznym czy też zarządzania zespołem.

W fabryce Gillette aktywnie działa grupa techniczek, które tworzą Female Network. Ich celem jest wsparcie możliwości rozwoju kobiet, które zaczynają pracę w naszej firmie, zwiększenie świadomości na temat równości płci, a także wspieranie strategii Równości & Postaw Włączających.

Role Ścieżka kariery

Oferty pracy

Poniżej możesz zobaczyć, na jakie stanowiska aktualnie rekrutujemy. 

Technik produkcji

Pracownik produkcji

Elektronik

Technik w warsztacie form

Ekspert Elektronik

Ekspert Mechanik

Wyślij CV na adres rekrutacja.im@pg.com

lub wyślij CV klikając w poniższy guzik

Wyślij swoje CV


Wróć

Role

Możemy pochwalić się też własną inicjatywą, którą jest szkoła dla techników. To tutaj nasi pracownicy mogą doskonalić swoje umiejętności techniczne i rozwijać się w określonym kierunku. Staramy się, by każdy miał równe szanse, dlatego oferujemy bogaty pakiet szkoleń dla techników i uczymy wszystkiego na miejscu. Jako technik produkcji będziesz częścią zespołu odpowiadającego za przepływ produkcji, dostarczenie wyników oraz utrzymanie wysokiej jakości produktów. 

W P&G Gillette możesz rozwijać się w różnych kierunkach, a poniżej znajdziesz informacje o niektórych z naszych ról, które możesz pełnić.

Technik Mechanik

Jako Technik Mechanik będziesz odpowiedzialny za obsługiwanie, naprawianie, utrzymywanie i usprawnianie maszyn produkcyjnych w celu realizacji planu produkcyjnego. 

SZKOLENIA

Zapewniamy wsparcie mentora oraz zakres szkoleń, które pomogą Ci w codziennej pracy, a do tego sprawią, że Twoje działania będą realizowane w sposób bezpieczny, wydajny i efektywny.


Jestem mechanikiem i cenię sobie w tej pracy to, że ciągle mogę się rozwijać i poszerzać moją wiedzę w tym temacie.

KAROLINA

Divider

Technik Elektronik

Jako Technik Elektronik będziesz odpowiedzialny za prace operacyjne związane z utrzymaniem produkcji na liniach. Ponadto będziesz wspierać realizację zakładanego planu produkcji, pomagając przy przezbrojeniach maszyn oraz w kluczowych projektach.

SZKOLENIA
Zapewniamy wsparcie mentora oraz zakres szkoleń, które pomogą Ci w codziennej pracy, a do tego sprawią, że Twoje działania będą realizowane w sposób bezpieczny, wydajny i efektywny.


Divider

Lider Zespołu

Jako Lider Zespołu będziesz odpowiedzialny za zarządzanie oraz rozwój swojego zespołu w celu wykonania planu produkcyjnego i eliminacji strat zgodnie z obowiązującymi standardami.

SZKOLENIA
Zapewniamy wsparcie mentora oraz zakres szkoleń, które pomogą Ci zostać Liderem Zespołu. Jako osoba rozwijająca się w tym kierunku, wykazujesz się duża wiedzą techniczną, masz cechy lidera, nie boisz się wprowadzać innowacji oraz doskonale realizujesz cele i zadania. 

Dbam o to, by każdy z mojego zespołu czuł się tutaj dobrze. Cieszę się, że mogę pracować tutaj nie tylko z technologią, ale i z ludźmi.

MARTA

Wróć

Ścieżka kariery

Poniżej możesz zobaczyć, jak wygląda przykładowa ścieżka rozwoju dla Technika w naszej fabryce. Każdy z naszych pracowników ma zidentyfikowaną indywidualną ścieżkę rozwoju, dlatego nie wszystkie ścieżki wyglądają tak samo. 

Chcemy zapewnić naszym pracownikom możliwość rozwoju, dlatego oferujemy szeroki zakres perspektyw oraz dostarczamy im odpowiednie narzędzia, które pomagają w budowaniu kariery w P&G Gillette. 

Wróć

Profile Photo

not in mock up but should style P&G Gillette

not in mock up but should style rekrutacja

not in mock up but should style rekrutacja.im@pg.com

not in mock up but should stylenot in mock up Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.